9/20/2014

Najlepszy płyn micelarny na rynku - już mam kolejną butelkę.

Owszem, zdarzało się parę interesujących kosmetyków, ale spokojnie można je zastąpić czymś innym. Na chwilę obecną, nie widzę żadnego zamiennika tego płynu micelarnego. Pamiętam jak w sklepie X powiedziano mi, że zmywa nawet wodoodporny makijaż. Pokiwałam głową i z szelmowskim uśmiechem pomyślałam : „ ta, jasne ”. Co się jednak okazało ? To wybitnie skuteczny i przyjemny produkt. 


SYLVECO, LIPOWY PŁYN MICELARNY

SKŁAD – BEZ NIESPODZIANEK.
No niestety, jednak po PEGach swędzi mnie skóra a co za tym idzie, drapię się i mam wypryski.  Muszę z dużą starannością dobierać kosmetyki tak, aby sobie nie szkodzić. Oto analiza całego INCI w oparciu o stronę producenta. 

Woda,  Ekstrakt z lipy,  Glukozyd decylowy,  Gliceryna,  Panthenol,  Alantoina, Ekstrakt z aloesu,  Kwas mlekowy,  Kwas fitowy,  Alkohol benzylowy,  Kwas dehydrooctowyDZIAŁANIE – OCZY, DEMAKIJAŻ TWARZY
Wiecie, że od kilku dni nie myję twarzy wodą ? A wiecie dlaczego ? Ano własnie dlatego, że sam micel od Sylveco w 100 % domywa moją twarz z resztek makijażu. Wystarczą 3,4 waciki aby mieć pewność, że skóra jest czyściutka.
Jeśli chodzi o oczy, to także spełnia swoje zadanie ! Dla mnie to bardzo ważne, gdyż ostatnio strasznie wypadają mi rzęsy, mam zaczerwienione powieki i prawdę mówiąc boję się używać czegokolwiek...

MOJA OCENA -  6+ !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lubię długie komentarze - jeśli masz ochotę mi o czymś opowiedzieć, to wal śmiało - zawsze odpisuję i zaglądam również do Ciebie :)